Persoonlijker kan het niet: jullie huwelijk wordt voltrokken door iemand die dicht bij jullie staat. Of het nu een goede vriend, familielid of collega is, alles is mogelijk. Jullie hebben namelijk de vrijheid om zelf een trouwambtenaar te kiezen. Deze persoon wordt voor één dag benoemd tot buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand (BABS). Maar hoe vraag je op een originele manier of diegene jullie wil trouwen? Wij inspireren jullie graag met ideeën om deze bijzondere taak op een unieke manier te laten vervullen.
Trouwambtenaar (BABS) voor één dag vragen met een cadeaubox
Stel je eigen cadeaubox samen
Vraag jullie trouwambtenaar (BABS) op een originele manier met een persoonlijke cadeaubox. Vul de box met items die perfect passen bij de taak, zoals:
- Een notitieblok en pen om de speech voor te bereiden.
- Een stressbal voor wat ontspanning tijdens het grote moment.
- Een ontspanningspakketje om na de bruiloft te relaxen.
Met deze cadeaubox maak je het vragen van jullie trouwambtenaar een onvergetelijk moment. Bekijk hier de opties om zelf een cadeaubox samen te stellen:
Onthullingsbox
Maak het vragen van jullie trouwambtenaar een feestje met een onthullingsbox! Zodra de doos wordt geopend, komt er confetti tevoorschijn én een briefje met jullie vraag. Deze originele manier maakt het moment extra speciaal. Bekijk hier alle details:
Trouwambtenaar (BABS) voor één dag vragen met een kaart
Verborgen bericht
Nog een creatief idee: onze Verborgen bericht. Schrijf je vraag met de meegeleverde UV-pen met onzichtbare inkt op de kaart. Geef de kaart aan de ontvanger en laat hen met het UV-licht van de pen over de tekst schijnen. Zo onthul je op een originele en leuke manier je boodschap.
Vraag het met een (kras)kaart
Kies voor een simpele, maar leuke manier om jullie BABS te vragen: een (kras)kaart! Laat de toekomstige trouwambtenaar de vraag zelf ontdekken door het kraslaagje open te maken. Dit onthullingsmoment zorgt gegarandeerd voor een glimlach. Bekijk hier ons aanbod:
-
Kraskaarten eigen tekst bruiloft (2st) + enveloppen – Can’t say I do
€7.50 -
Kraskaarten eigen tekst (3st) + enveloppen – Ik heb een vraag
€9.95 -
Kraskaarten eigen tekst (3st) + enveloppen – Vreugdedansje
€9.95 -
Onthullingskaarten eigen tekst (2st) + enveloppen – Verrassing
Oorspronkelijke prijs was: €7.50.€4.95Huidige prijs is: €4.95.
Eigen trouwambtenaar vragen met de ballonkaart
Geef jullie trouwambtenaar een verrassende ballonkaart! Blaas de ballon op, laat hem doorprikken en ontdek een briefje met de vraag: Wil jij onze trouwambtenaar zijn? Bekijk de details hier:
Message in the bottle
Vraag jullie trouwambtenaar met onze Message in the bottle. Als jullie de kaart geven, moet de BABS in spé het flesje pakken en het briefje eruit halen. Een originele en leuke manier om jullie vraag te onthullen.