Een vriendin is bevallen, een goede kennis zou zijn verjaardag vieren, een familielid kan wel een steuntje in de rug gebruiken en je collega gaat met pensioen. Door het coronavirus leven we in gekke tijden, maar de bijzondere momenten gaan gewoon door. Helaas kunnen we door alle maatregelen deze momenten niet met elkaar delen en ook niet zomaar bij elkaar op de stoep staan met een cadeautje. Wij zijn jullie redder in nood: met deze cadeaus maak je alsnog van elke gelegenheid een feestje.
Kraamcadeau
Normaal ga je op kraamvisite, maar ook dat zit er door het coronavirus helaas niet in. Wel zo fijn om de kersverse mama en papa te vertroetelen met een cadeautje! Stuur daarom een cadeautje op:
-
Glazen memorybox M – Zwart of goud
€34.95 -
Glazen fotolijst – Zwart of goud
€24.95 -
Invulboek – Mijn 9 maanden
€26.95 -
Milestone krasposter A2 – Flamingo Pink en Mountain Blue
€20.95 -
Newborn sokjes
€12.50 -
Invulboek – Mijn kraamtijd
€24.95
Zwangerschap aankondigen
Je bent zwanger en wilt het het liefst aan je vrienden en familie vertellen. Maar hoe doe je dat nu je zoveel mogelijk binnen moet blijven? Stuur één van deze unieke items op naar vrienden of familie en zorg ervoor dat je bij de onthulling gaat videobellen. Zo kun je dit bijzondere moment toch nog beleven, maar dan digitaal. Bekijk hier meer foto’s en meer informatie over deze producten:
-
Ballonkaart – Verrassing in een ballon
€9.95 -
Onthullingsbox – Zwangerschap
€21.95 -
Kraskaarten zwanger (3 st) – Special message
€7.50 -
Onthullingsbox – Verrassing in een ballon
€16.95 -
Kraskaarten eigen tekst (3st) – Krassen maar
€7.50 -
Kraskaarten zwanger (3st) – Leuk nieuws
€7.50 -
Kraskaarten eigen tekst (3st) – Hoera
€7.50 -
Kraskaarten eigen tekst (3st) – Fun news
€7.50
Verjaardag of ander feestelijk moment
Is iemand jarig in de coronatijd of heeft iemand iets te vieren? Laat Ideefabriek jouw cadeaupakket versturen. Bekijk hier meer foto’s en bestel dit unieke cadeau hier:
Pensioen
Als iemand met pensioen gaat, wil je natuurlijk stilstaan bij dit bijzondere moment. Helaas is dit in deze tijd niet mogelijk, maar je kunt wel degelijk iemand laten weten dat je aan hem of haar denkt. Stuur daarom een cadeau op:
Gender reveal
Een gender reveal party zit er op dit moment even niet in, maar er zijn alternatieven! Bestel bijvoorbeeld onze kraskaarten. Videobel met je familie en vrienden en laat ze de kaarten krassen terwijl jullie aan het bellen zijn. Zo kun je dit bijzondere moment toch nog beleven, maar dan digitaal. Je kunt ook kiezen om gebruik te maken van onze rookkanonnen met confetti. Shop de items hier: